امضای تفاهم نامه همکاری


تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و معاونت آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف افزایش اثرگذاری و اثر پذیری آموزش عالی و بخش صنعت و پرورش دانشجویان کارآمد و با مهارت بالا امضا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز؛ این تفاهم نامه در راستای توانمند سازی دانش آموختگان با بازار کار و افزایش مهارت علمی، عملی و همچنین ایجاد پیوند بین محیط کار و مراکز آموزشی منعقد شد.
براساس این تفاهم نامه مقررشد، شرکت های استانی هر شش ماه یکبار ظرفیت پذیرش دانشجوی کار آموزی را که از طریق واحدهای صنعتی، معدنی، و تجاری استانی اخذ نموده اند را به موسسه آموزش عالی اعلام نمایند. همچنین موسسه عالی آموزشی استانی نیز موظف است ظرفیت مورد نیاز دوره کارآموزی را که از طریق موسسه محل تحصیل متقاضیان کار آموزی اخذ نموده را به شرکت استانی اعلام نمایند.
تفاهم نامه مذکور بین علی یزدانی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صادق زاده سرپرست معاونت آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد شد.
   1395/9/29 08:13    تعداد بازدید :  86

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 86
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )