تأمین وثیقه مورد نیاز 5 واحد صنعتی شهرک نظرآباد


مدير عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از آمادگی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک برای تأمین کسری وثیقه واحدهای صنایع کوچک این استان تا سقف 30 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي گفت: بازدید مدير حراست و كارشناسان صندوق ضمانت از 5 طرح صنعتی دریافت ضمانت‌نامه از صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک اظهار داشت: این صندوق از صندوق‌های توسعه‌ای بخش تولید است که با هدف تسهیل سرمایه‌گذاری از طریق صدور ضمانت‌نامه اعتباری ایجاد و در استان البرز نیز فعالیت دارد.
وی گفت: صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، وثایق مورد نیاز واحدهای صنعتی برای اخذ تسهیلات بانکی را به میزان 70 درصد اصل و سود تسهیلات در مناطق توسعه‌ یافته و 85 درصد اصل و سود تسهیلات در مناطق کمتر توسعه‌یافته، تعهد می‌‌کند.
شاهمرادي ادامه داد: صنعتگران در کوتاه‌ترین زمان و بدون مراجعه به بانک درازای وثیقه قرار دادن محل اجرای طرح می‌توانند از این ضمانت‌نامه‌های صادرشده توسط صندوق در نظام بانکی استفاده کنند.
مدير عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز افزود: اولویت تأمین ضمانت‌ این صندوق برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش، طرح‌های ایجادی، عارضه‌یابی واحدهای صنعتی، طرح‌های دانش‌ بنیان و طرح‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی و شهرک‌های فناوری است.
وی با اشاره به بازدید از 5 طرح در شهرک صنعتی نظرآباد البرز بر حمایت از این طرح‌ها برای تسریع در راه‌اندازی و آغاز فعالیتشان در بخش تولید و صنعت تأکید کرد و گفت: این واحده از ضمانت‌نامه‌های صندوق استفاده نموده اند كه اين بازديد با هدف بررسي وضعيت واحدهاي صنعتي پس از استفاده از خدمات ضمانت نام صندوق صورت گرفت است.
   1395/9/30 10:43    تعداد بازدید :  191

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 191
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )