کارگاه آموزشی کسب آمادگی همکاری با شرکت های آلمانی


کارگاه آموزشی یک روزه کسب آمادگی همکاری با شرکت های آلمانی با هدف باز آموزی دوره مذکور توسط شرکت کنندگان با حضور 60 نفر مرحله اول در  استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: آماده سازی دیگر واحدهای صنعتی دارای ظرفیت همکاری با شرکت های آلمانی از دیگر اهداف مهم این دوره اموزشی است.
جهانگیر شاهمرادی خاطرنشان کرد: چهار نماینده از البرز در این دوره آموزشی در آلمان حضور داشته و امروز با کسب تجربیات مدیریتی از کشوری که صاحب و پیشرو در حوزه صنعت است به دیگر واحدهای صنعتی استان منتقل خواهند کرد.
وی ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی به منظور توانمندسازی نیروهای انسانی مشاغل در بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط استان و کلیه صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی و ارتقای سطح علمی و مهارتی شرکت کنندگان از برنامه های این شهرک است.
شاهمرادی تصریح کرد: آموزش های ارایه شده توسط این شرکت مطابق با نیازهای صنایع کوچک و متوسط در رشته صنایع متفاوت طراحی شده و از استاندارهای جهانی بهره مند است.
وی خاطرنشان کرد: کلیه واحدهای صنعتی ای که پرسنل آنها در این دوره های آموزشی شرکت داشته اند برای اخذ انواع حمایت ها از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در اولویت قرار خواهند داشت.
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: شهرکهای صنعتی مهمترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و اقدام و عمل جدی ما برای جذب سرمایه گذاران و ارائه خدمات مطلوب به آنها و نیز تقویت و حمایت از صنایع مستقر می تواند در تحقق شعار سال بسیار موثر باشد.
   1395/9/30 10:49    تعداد بازدید :  176

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 176
7/10 (تعداد آرا 1 نفر )