بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز ضمن بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد درجریان آخرین وضعیت شهرک‌ و واحدهای صنعتی مستقر در آن قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز، طی این بازدید از چهار واحد تولیدی صنعتي، برين قطعه كوشا، خم پيچ، محور سازان كوشا و همچنين از شركت پديده شيمي قرن و ضمن نشست با مدیران واحدهای تولیدی در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت و پیشنهاداتی را جهت رفع موانع تولید ارائه نمود.
شاهمرادي هدف از اين بازديد را تبادل فکر و هم اندیشی در راستای حل مسائل و مشکلات صنعتگران عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز، با بیان اینکه اجرای زیر ساختها در شهرکها و نواحی صنعتی، موجب پویایی و فعال شدن شهرکها و نواحی صنعتی گردیده و رغبت سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری، تولید و اشتغال را بدنبال خواهد داشت اظهار داشت: شهرک صنعتی اشتهارد البرز 1434 هکتار مساحت دارد که از 2066  قراداد منعقده در آن 1111 واحد به بهره برداری رسیده است که یکی از مهم ترین شهرکهای صنعتی استان البرز و کشور می باشد.
وی ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه های اجرایی جهت زیرساخت شهرکها اظهارداشت: تعامل صنعتگران در زمینه های مختلف با شرکت شهرکهای صنعتی در روند بهبود وضعیت شهرکهای صنعتی بسیار سازنده و موثر خواهد بود.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی البرز ادامه داد: تجمیع صنایع در شهرکها و نواحی صنعتی موجب رونق صنایع و تکمیل زنجیره تولید و تأمین کالا و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و کاهش مصرف هزینه های سربار می گردد.
   1395/10/4 11:06    تعداد بازدید :  103

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 103
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )