مشکلات صنایع البرز را پیگیری می کنیم


معاون اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز با بیان اینکه صنعت علاوه بررونق اقتصادی از پایه های اشتغال محسوب می شود، گفت: با تشکیل یک تیم ویژه، مشکلات واحدهای صنعتی استان را در اسرع وقت پیگیری می کنیم.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز عبادلله کامکار در بازدید از واحد صنعتی شهر نان در شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس افزود: یکی از برنامه های استانداری و مجموعه دستگاه های اجرایی البرز، سرکشی از واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح استان است.
وی ادامه داد: بر این اساس یک تیم برای بررسی و گره گشایی ازمشکلات واحدهای تولیدی صنعتی در البرز تشکیل شده است.
کامکار گفت: تلاش بر این است تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم در کنار صاحبان صنایع به بررسی نیازها و مشکلات این بخش بپردازیم.
وی اظهار داشت: تا آنجا که اقتضا کند مشکلات صنایع را از محل منابع استانی تامین می کنیم در غیر این صورت با وزارتخانه ها رایزنی خواهیم کرد.
معاون استاندار البرز اضافه کرد: بخش تولید از سنگرهای اقتصادی است و سعی داریم مشکلات را از دوش تولید کنندگان با حمایت مالی و اعتباری برداریم.
وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان البرز افزود: مردم استقبال خوبی از تیم ریاست جمهوری داشتند و سنگ تمام گذاشتند که ره آورد این سفر اختصاص ۹۹۵ میلیاردتومان برای بخش های مختلف بود.
وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری به هراستانی که سفر می کند باید تخصیصی آن استان عملیاتی شود.
کامکار گفت: استان البرز ازابتدای سال میزبان چندین برنامه کشوری ازجمله اجلاس نماز، سفر ریاست جمهوری، ستاد اربعین و هفته پژوهش بوده است که هموطنان نیز درجای جای استان نیز افتخار آفرینی کردند.
دراین بازید مدیران کل تامین اجتماعی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل اقتصاد و دارایی البرز و دیگر مسئولان استانی حضور داشتند.
   1395/10/4 13:59    تعداد بازدید :  142

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 142
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )