نشست معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اصحاب رسانه


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در نشست خبری وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح اقدامات و سیاست های حمایتی سازمان در دولت تدبیر و امید از بازگرداندن بیش از 2 هزارو 855 واحد صنعتی به چرخه تولید با  ایجاد اشتغال برای 33 هزار و 500 نفر خبر داد و گفت: از شهریور 92 تا پایان شهریور سال جاری، 3420 میلیارد ریال تسهیلات از محل کمک های فنی و اعتباری و اجرای طرح نوسازی در قالب 1642 قرارداد و اشتغال زایی برای 134363 نفرپرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز، مهندس علی یزدانی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که در محل وزارت صنعت، معدن وتجارت برگزار شد، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر حمایت از واحدهای صنعتی کوچک و متوسط اظهارداشت: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان یکی از سازمان های توسعه‏ای زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه های توسعه بنگاه‏های کوچک کشور و ایجاد زیرساخت‏های صنعتی، مشغول فعالیت می باشد.
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت خاطرنشان کرد: در حال حاضر 31 واحد تابعه استانی به عنوان بازوان اجرایی سازمان در سراسر کشور مشغول خدمت رسانی به صاحبان صنایع و کارآفرینان داخل و خارج از شهرک ها و نواحی صنعتی کشور هستند.
 مهندس یزدانی در این نشست همچنین با بیان اینکه تا پایان آذرماه امسال ٣٩ هزار و ٨٧ واحد صنعتی پروانه بهره برداری دریافت کرده و به بهره برداری رسیده اند، خاطر نشان کرد: حدود 46 درصد واحدهای صنعتی کشور در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از عدم افزایش قیمت در 500 شهرک و ناحیه صنعتی در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری در شهرک ها و نواحی صنعتی برای 790 هزار و ٩٠٠ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
مهندس یزدانی با اشاره به اینکه از بین 958 شهرک و ناحیه صنعتی، 780 منطقه صنعتی در مرحله واگذاری زمین به صنعتگران قرار دارد، خاطر نشان کرد: علاوه بر این 246 شهرک و ناحیه صنعتی در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی به شرکت های خدماتی که متشکل از صنعتگران مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی هستند واگذار شده است.
   1395/10/6 17:08    تعداد بازدید :  115

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 115
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )