حضور مشارکتی شرکت نروژی در یکی از شرکت‌های شهرک صنعتی اشتهارد


استاندار البرز از حضور مشارکتی یک شرکت نروژی در یکی از شرکت‌های شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز سیدحمید طهایی در حاشیه بازدید از شهرک‌های صنعتی اشتهارد، امام‌جمعه و فرماندار اشتهارد، گروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز، ایرج موفق رئيس سازمان صنعت و معدن و محمدی مدیرکل اداره محیط زیست در این بازدید استاندار را همراهی كردند.
 در ابتداي از شرکت پارس اتیلن کیش بازديد كردند كه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این واحد افتخاری است برای صنعت استان البرز و شهرستان اشتهارد که توانسته نظر کارشناسی و تخصصی یک شرکت نروژی را جلب کند و با این شرکت مشارکت داشته باشد.
وی گفت: از مصادیق اقتصاد مقاومتی است که قبلا این کالا از خارج از کشور وارد می‌شد اما در حال حاضر با تکیه بر مواد اولیه داخلی، متخصصین داخلی و استفاده از فن‌آوری‌های به‌ روز این کالا را در کشور خودمان و در این واحد تولید می‌کنیم.
طهایی ادامه داد: به این وسیله می‌توانیم هزینه‌های پرورش ماهی در قفس را کاهش دهیم و به اهدافی که در برنامه ششم توسعه دیده شده تا پایان برنامه به 200 هزار تن برسیم.
طهایی با اشاره به حضور متخصصین در این واحد تولیدی افزود: فعالیت‌های این نیروها و  متخصصین که مجهز به علم روز هستند، برای صنعت ما بسیار با اهمیت است و از این بابت درماندگی نداریم.
و همچنين از شركت چاي محفل و شركت زاگرس توليد كننده انواع كاشي بازديد بعمل آوردند.
   1395/10/11 07:59    تعداد بازدید :  276

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 276
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )