احداث فیبر نوری شهرک‌ صنعتی نظر آباد


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام اين خبر گفت: فیبر نوری در  شهرک صنعتی نظر آباد احداث گرديد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهرک‌های صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمرادي با بيان اينكه امروزه فناوری ارتباطات و اطلاعات نقش بی‌بدیل و انکارناپذیری را در توسعه و فضای کسب‌ و کار دارند، افزود: در این راستا یکی از زیرساخت‌های لازم برای بهره‌گیری از آن ایجاد شبکه فیبر نوی است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز عنوان کرد: زیرساخت‌های فناوری ارتباطات و اطلاعات به‌ منظور ارائه خدمات بهتر به صنعتگران و برقراری ارتباط ارزان‌تر، آسان‌تر و دريافت اطلاعات و انتقال داده ها با سرعت‌ بالا می‌تواند شرایط مطلوبی در زمینه اینترنت پرسرعت برای استفاده واحدهای صنعتی فراهم کند.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی ایجاد زیر ساخت شبکه فیبر نوری برای کلیه شهرکهای صنعتی است، بیان کرد: تاکنون تمام عرصه‌های صنعتی که واحد در آن مستقر است از این زیرساخت برخوردار بوده و با احداث فیبر نوری این شهرک صنعتی استان از طریق فیبر نوری به شبکه متصل شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان البرز با بیان اینکه فیبر نوری داری پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های مسي است، گفت: با فیبر نوری می‌توان داده‌های تصویر، صوت و داده‌های دیگر را به‌ راحتی در کوتاه‌ترین زمان انتقال داد.
وی اظهار داشت: واحدهاي متقاضي پس از اجراي شبكه فيبر نوري داخل واحد، امكان اتصال به خطوط و از بهره برداري لازم مي توانند برخوردار شوند.
   1395/10/13 12:56    تعداد بازدید :  132

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 132
9/10 (تعداد آرا 1 نفر )