نشست شورای فرهنگی در شرکت شهرکهای صنعتی البرز


جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف و نهي ازمنكر به ریاست مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز بعنوان رئیس شورا و اعضای آن شامل معاونين، مدير حراست، مدیران و روابط عمومی، امام جماعت، فرمانده پایگاه بسیج، مسئول امور بانوان و متصدی امور اقامه نماز، در اتاق جلسات شركت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: نشست شورای فرهنگي و امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز در شركت شهركهاي صنعتي البرز با بررسی درباره نحوه حضور این شورا در انجام امور فرهنگي و اقامه نماز در سطح شركت، شهركها و همچنين در واحدهاي صنعتي برگزار شد.
جهانگير شاهمرادي با اشاره به اهمیت فریضه نماز به خصوص نماز جماعت و امر به معروف، بر ضرورت تدوین برنامه های جامع و راهبردی از سوی اعضا تاکید و همچنين به بیان مسائل و برنامه هایی در تشویق و ترغیب کارکنان به حضور در نمازجماعت پرداخت و به اهمیت حضور و نقش مدیران در این زمینه اشاره کرد.
وي افزود: شوراي امر به معروف و نهی از منکر موظف است در فضای مجازی، تولید محتوای مناسب برای تبلیغ در فضاهای محیطی و مجازی با برنامه تبيين شده و دریافت گزارش ها و موضوعات مرتبط آن پيگيري مجدانه نمايد.
شاهمرادي خاطرنشان كرد: كليه مديران شهركهاي صنعتي البرز با توجه به اهميت نماز و تاكيد آن در فرمايشات ائمه عليهم السلام و همچنين نقش آن در تحول فرهنگي چهره شهركهاي صنعتي موظف هستند پخش صداي اذان در سه نوبت در سطح شهركها به موقع صورت گيرد كه اين امر به اعضا اجازه داده شد كه با مسئولين شركتهاي خدماتي شهركهاي صنعتي براي خريد دستگاههاي صوتي مناسب براي اجراي اين واجب الهي تا حصول نتيجه پيگيري نمايند.
در ادامه جلسه، اعضاء شورا بر انجام و اجرای پیشنهاداتی که مورد مشورت، بحث و گفتگو قرار گرفت، رای مثبت دادند و مقرر گردید موارد مربوطه پس از صورتجلسه به تایید اعضا رسیده و تا قبل از تشکیل جلسه بعدی شورا عملی گردد.
   1395/10/13 13:01    تعداد بازدید :  177

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 177
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )