تصویب ۱۰ میلیارد تومان جهت تأمین زیر ساخت شهرکهای صنعتی البرز


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام اين خبر گفت: در راستای سفر ریاست محترم جمهوری به استان البرز مبلغ 10 ميليارد تومان اعتبار جهت تامین زیر ساختهای شهرکهاي صنعتي و ساخت تصفيه خانه شهرك صنعتي سمين دشت استان  مصوب گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي افزود: از اين مبلغ مصوب در طي روزهاي گذشته مبلغ 2 ميليارد تومان در راستاي تأمين زير ساخت شهركهاي صنعتي تخصیص داده شده است.
شاهمرادي تصريح كرد: با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: در این رابطه، ایشان اجرای این سیاست‌ها را برای سه قوه، اصحاب رسانه، سرمایه‌گذاران، تشکل‌های مردم نهاد و عموم مردم جامعه واجب دانسته و بر حمایت از تولیدات داخلی تاکید کردند.
وي خاطر نشان كرد: در تامین زیرساختهای شهرک‌های صنعتی باید گفت در قانون سوم تا پنجم توسعه واحدهای خدمات‌رسان مکلف به تامین زیرساخت‌ها تا درب واحدها هستند اما متاسفانه بعضي از واحدهای خدمات‌رسان به این قانون عمل نکرده اندو باید اعتبارات شهرک‌های صنعتی ویژه دیده شود تا درآینده به مشکلی در ارائه خدمات و پشتیبانی از صنایع در این شهرک ها نداشته باشیم.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با تاکید بر لحاظ کردن کیفیت در اجرای طرح‌های عمرانی در کنار توجه به سرعت در انجام  پروژه‌ها گفت: پروژه‌های عمرانی از مرحله ابتدا تا پایان توسط گروه مشاوران، ناظران عالی و مقیم در مراحل مختلف بررسی و نظارت کامل می‌شود.
   1395/10/15 09:20    تعداد بازدید :  106

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 106
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )