مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع)


جشن میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) با حضور همكاران شركت شهركهاي صنعتي البرز و مدير حراست سازمان در نماز خانه شركت برگزارگرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز در این مراسم امام جماعت شركت شهركهاي صنعتي البرز با بیان سخنانی پیرامون شخصیت امام حسن عسكري (ع) به اهمیت تقوای الهی در همه کارها عنوان نمود و گفت : کسی که در دینش، پارسا و در گفتارش راستگو باشد و امانت را ادا کند با مردم به خوشرویی سخن بگوید این خصوصیت فرد باتقواست.
وی افزود: امروز وظیفه همه ما جلب کردن دوستی ها برای اهل بیت و دور کردن زشتی ها از ایشان است و همچنين حلال بودن رزق را از دیگر موارد تقوای الهی دانست و بیان کرد: دنبال روزی حلال رفتن را باعث تقویت دین می شود و کسانی که از رزق حرام پرهیز نمی کنند خیال می کنند اگر از مال حرام صرف نظر کنند کمبودی در معاششان پدید می آید و سخت محتاج و گرفتار می شوند.
همچنين ايشان با بيان دیگر از توصیه های امام حسن عسکری (ع) را به زینت داشتن اشاره نمود و اضافه کرد: آن حضرت بارها توصیه کردند مایه زینت باشید و ﻧﻪ ﻣﺎﻳﻪ ننگ ﻣﺎ  و ﺑﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﻴﮑﻮ ﺳﺨﻦ ﺑﮕﻮﻳﻴﺪ ﻭ ﺯﺑﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻧﮕﺎﻩ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺣﺮﻑ ﻫﺎﻱ ﺑﻴﻬﻮﺩﻩ ﻭ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﺯﺷﺖ ﺑﺎﺯ ﺩﺍﺭﻳﺪ.
مشاور فرهنگي و امام جماعت شركت در پایان افزود: در سايه محبت و ولايت، انسان آرام می‌گيرد و لازمه مودت خداوند نيز مودت اوليای الهی است.
در ادمه با مديح سرايي در رساي امام حسن عسگري عليه السلام و همچنين با پذيرايي شركت كنندگان مراسم جشن به پايان رسيد.
   1395/10/18 16:15    تعداد بازدید :  229

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 229
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )