پیام تسلیت مدیر عامل شرکت

پیام تسليت مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرزبه مناسبت درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز در پيامي، رحلت آيت الله هاشمي رفسنجاني، رئيس پیشین مجمع تشخيص مصلحت نظام و از ياران صديق امام و رهبري را تسليت گفت.
به گزارش از روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي ، جهانگير شاهمرادي در اين پيام، فقدان آيت الله هاشمي رفسنجاني را ضايعه اي دردناك ارزيابي كرد و اين ضايعه را به حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، بيت شريف ايشان، مردم فهيم استان البرز،جامعه صنعتگران و همكاران محترم شركت تسليت گفت.
متن پيام مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز به شرح زير است.

"انا لله و انا اليه راجعون"
ارتحال يار ديرين امام (ره) و رهبري معظم انقلاب، حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني موجب اندوه فراوان گرديد. بي شك نقش اساسي اين مجاهد نستوه در مبارزه با رژيم ستم شاهي، شكل گيري و پيشبرد نهضت اسلامي به رهبري امام راحل و عظيم الشان و همچنين خدمات ارزشمند ايشان بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در جايگاه ها و مسئوليت هاي گوناگون سياسي، هيچگاه از ستور ماندگار تاريخ انقلاب اسلامي و خاطره مردم انقلابي ايران محو نخواهد شد .
اين مبارز خستگي ناپذير، عمر پر بركت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگي هرچه تمام تر انقلاب شكوهمند اسلامي ايران سپري كرد و نقش بي بديلي در به ثمرنشستن انقلاب و پويايي آن در عرصه ها و مقاطع گوناگون داشت.
اين ضايعه دردناك را به محضر مقام معظم رهبري (مدظله العالي) ،به بيت شريف ايشان، مردم شريف استان و جامعه صنعتگران البرز و همكاران محترم شركت تسليت عرض نموده و از خداوند تبارك و تعالي براي آن مجاهد بزرگ، علو درجات را آرزومندم.

 
جهانگير شاهمرادي، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز
   1395/10/20 07:40    تعداد بازدید :  101

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 101
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )