دوره های آموزش مجازی صنایع کوچک البرز برگزار می شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز، از اجرای 30 دوره آموزش مجازی برای فعالان، مدیران و سرمایه گذاران بخش صنایع کوچک و متوسط استان طی سال جاری خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز؛ جهانگير شاهمرادي با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برنامه های اجرایی سیاست های اقتصاد مقاومتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، این شرکت در سال جاری اقدام به برگزاری 30 دوره آموزشی مجازی ویژه صنایع کوچک می نماید.
وی با اشاره به اهمیت آموزش نیروی انسانی و کار متخصص در صنعت گفت: امروزه یکی از مباحث مطرح در صنایع کشور افزایش بهره وری و تلاش برای بهره گیری از دانش و فن آوری روز است و این مهم محقق نمی شود مگر با ایجاد و تداوم آموزش های مجازی، حضوری و ضمن خدمت فعالان این حوزه در سطح کشور.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز با بیان اینکه در این دوره های آموزشی از آخرین مطالب علمی کاربردی در حوزه صنایع کوچک استفاده خواهد شد افزود: در تلاش هستیم در این دوره های آموزشی بالغ بر 1158 نفر در قالب 34050 نفر ساعت آموزش ببینند.
وی بیان داشت: این دوره های آموزشی شامل آموزش کارآفرینی، مدیران و بنیان گذاران کسب و کار، مشاورین و ارائه دهندگان خدمات کسب و کار، ارتقاء مهارت بازار و کارشناسی خوشه صنعتی می باشد.
شاهمرادي تصریح کرد: علاقمندان و متقاضیان فعال در حوزه صنایع کوچک و متوسط استان می توانند برای اطلاع از چگونگی بهره مندی از این دوره های آموزشی به معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی البرز مراجعه کنند.
   1395/10/22 10:30    تعداد بازدید :  177

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 177
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )