ضرورت توسعه آموزش های فنی بر اساس نیاز بازار کار


مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: آموزش هاي فني و حرفه اي بايد بر اساس نياز بازار كار توسعه يابد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به اهميت دوره هاي آموزشي اشاره كرد و گفت : يكي از مشكلات اساسي واحدهاي صنعتي بحث آموزش به كارگران است .
وي اظهار كرد: آموزشهای فنی و حرفه ای انجام فعالیت هایی است که می تواند فرد را برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار آماده نماید یا کارایی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد.
شاهمرادي تصريح كرد: این آموزشها کسب مهارتها را در راستای تکنولوژی و علوم وابسته به همراه دانشهای خاص مربوط به شغل و در بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ارائه می دهد.
جهانگير شاهمرادي يادآورشد: بر اين اساس دوره هاي آموزشي در قالب دوره هاي حضوري و غير حضوري توسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز برگزار مي شود .
وي گفت: دوره هاي آموزشي با حمايت مالي شركت شهرك ها و در راستاي ارتقاء سطح كارايي كارگران و كيفيت سازي، افزایش توانایی های دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوبتر کار در محدوده وظایف شغلی به صورت حضوري و غير حضوري به صورت صوتي، كتاب و از طريق سايت شركت انجام مي شود.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای اقتصاد و فرهنگ ایران و به ویژه شتاب دهی به فرایند تولید امری حیاتی است؛ زیرا سرمایه گذاریهای زیربنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و به طور کلی سرمایه فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلااستفاده مانده و یا به نحو اقتصادی و کارآمد مورد بهره برداری قرار نمی گیرد.
   1395/10/25 13:53    تعداد بازدید :  224

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 224
2/10 (تعداد آرا 1 نفر )