آغاز اجرای طرح آمارگیری شهرک ها ی صنعتی البرز


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، از آغاز طرح آمارگیری واحدهای مستقر در سطح شهرک ها ي صنعتی استان با هدف بررسی آخرین وضعیت واحدهای تولیدی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز؛ جهانگير شاهمرادي با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از ابزارهایی که می تواند مسئولان و دست اندرکاران بخش صنعت و تولید را در برنامه ریزی و اجرای سیاست های حمایتی دولت کمک کند داشتن اطلاعات دقیق و به روز از وضعیت موجود است.
وی با بیان اینکه آمار و اطلاعات بدست آمده در این طرح از خود اظهاری واحدهای صنعتی است گفت: خوشبختانه طی سالیان اخیر اعتماد و حس همکاری مناسب در بین واحدهای تولیدی بعنوان بخش خصوصی و بخش دولتی در سطح شهرک های صنعتی البرز ایجاد و توسعه یافته که پیشرفت برنامه های اجرایی در سطح شهرک ها را افزایش می دهد.
شاهمرادي افزود: در طرح آمارگیری از واحدهای صنعتی، آمارگیران با مراجعه حضوري با کلیه واحدهای فعال و راکد مستقر در سطح شهرک ها ي صنعتی نسبت به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز اقدام و برای هر واحد صنعتی شناسنامه آماری تهیه و تدوین می کنند.
وی ادامه داد: پس از جمع آوری اطلاعات اولیه، تهیه و تدوین شناسنامه آماری نسبت به بررسی نیازها، و مشکلات و مباحث مطروحه اقدام و نتایج جهت رسیدگی و برنامه ریزی لازم، در اختیار مسوولان مربوطه قرار می گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز ضمن دعوت کلیه فعالان تولیدی و صنعتی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان برای همکاری با عوامل این طرح خاطر نشان ساخت: یکی از مزایای این طرح در اختیار دادن اطلاعات صحیح و درست به متولیان برای اولویت بندی مشکلات واحدهای صنعتی است.
وی اضافه کرد: طی جلسات مختلف، در شرایط فعلی بخشی از نیازهای اولویت دار واحدهای تولیدی نبود بازار مصرف برای کالاهای تولیدی عنوان می شود در حالی که طی دوره های گذشته اولویت واحدها کمبود نقدینگی بود که با طرح آمارگیری دقیق می توان نسبت به نیازهای تولید کنندگان برای دسته بندی و عارضه یابی متناسب با نوع فعالیت و زون بندی آنها اقدام کرد.
   1395/10/26 08:04    تعداد بازدید :  191

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 191
6.5/10 (تعداد آرا 4 نفر )