شروع انجام پروژه ممیزی و تهیه شناسنامه واحد های تولیدی


مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با اعلام اين خبر گفت: پروژه مميزي و تهيه شناسنامه براي واحدهاي توليدي در راستای پیاده سازی سیستم برنامه جامع مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژي ( HSEE-Master Plan) در شهرک صنعتی نظرآباد استان البرز آغاز گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز جهانگير شاهمرادي افزود: به منظور یکپارچه سازی سیستم های مدیریتی و رسیدن به توسعه پایدار با هدف همگرایی و هم افزایی فعالیت های HSEE و تعیین شاخص های کمی و کیفی در چهار حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی و با رسالت، حفظ و صیانت از نیروی انسانی، پیشگیری از پیامد های زیست محیطی و کاهش مخاطرات آن و ارتقای سطح آموزش و بهره وری از انرژی در سطح واحد های صنعتی، انجام ممیزی و تهیه شناسنامه واحد های صنعتی شهرک صنعتی نظر آباد در دستور کار قرار گرفت.
شاهمرادي تصريح كرد: تاکنون نزدیک به حدود 40 واحد صنعتی مورد ارزیابی قرار گرفته است كه در این طرح نزدیک به 100 واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی مذکور تا پایان امسال مورد ارزیابی و ممیزی قرار می گیرد.
وي خاطر نشان كرد: در این طرح پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان مشاور طرح با شرکت شهرک های صنعتی استان البرز همکاری می نماید.
   1395/10/28 14:55    تعداد بازدید :  129

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 129
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )