نصب بنر های HSEE در سطح شهرک صنعتی کوثر


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از نصب بنر های مرتبط با HSEE ودر جهت بالا بردن سطح ایمنی و بهداشت در سطح شهرک های صنعتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي گفت: یکی از بزرگترین فاکتورهای خطر ساز در صنعت، بی تفاوتی نسبت به مخاطرات روزمره به دلیل عادت کردن به محیط کار صنعتی و احساس غرور کاذب به دلیل سابقه کار بالا است.
وي تصريح كرد: آموزش و یادآوری مکرر این خطرات، بهترین راه مقابله با این تفکر است. ایجاد فرهنگ بزرگترین دست آورد آموزش است. فرهنگ به معنای تفکر و عمل بر مبنای اعتقاد است. این به آن معناست که چنانچه فرهنگ ایجاد شود، کنترل خود به خود صورت می پذیرد.
شاهمرادي خاطرنشان كرد: یکی از ابزار مورد استفاده در HSEE ارتقاء سطح فرهنگ واستفاده از شعارها و پیام ها در محیط کار و سطح شهرک ها می باشد در همین راستا و در جهت افزایش فرهنگ ایمنی در سطح شهرک ها ی استان نصب بنر های ایمنی در شهرک صنعتی کوثر با شعار های ایمنی در دستور کار قرار گرفت.
وي گفت: در این بنر ها مضامینی در خصوص رعایت مسائل ایمنی و مخاطرات احتمالی با هدف فرهنگ سازی و استفاده از وسایل حفاظت فردی گفته شده است، که می تواند تاثیر بسزایی در افزایش آگاهی و بالا بردن سطح ایمنی نقاط پرخطر و کیفیت بخشی به مباحث زیست محیطی و بهداشت و انرژی در داخل و خارج واحد های صنعتی گردد.
جهانگیر شاهمرادی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز افزود: با توجه به اهمیت استقرار مدیریت HSE در شرکت و شهرک های صنعتی تابعه و همچنین اهتمام مسؤولان به این مهم در آینده شاهد دستاوردها و موفقیت‌های خوبی در این بخش خواهیم بود.
   1395/11/2 09:45    تعداد بازدید :  181

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 181
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )