۷۵۰ واحد تولیدی در البرز به بانک ها معرفی شدند


استاندار البرز با بیان اینکه سقف تسهیلات به واحدهای آسیب دیده برداشته شده است، گفت: ۷۵۰ واحد تولیدی این استان برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز سید حمید طهایی در یازدهمین جشنواره کار آفرینان برتر البرز افزود: درماه های گذشته تاکنون ۹۴ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان البرز برگزار شده که یک هزار و ۳۳ پرونده مطرح شده و ۹۵۰ مصوبه اجرایی داشته است.
وی بیان داشت: طی مصوبه اخیر شورای عالی بانک ها اگر تا پایان سال جاری واحدی بتوانند اصل و سود تسهیلات خود را پرداخت کنند جرائم آن ها بخشیده می شود.
استاندار البرز در بخش دیگری از سخنانش به موضوع کارآفرینی اشاره کرد و گفت: کار آفرینان را باید مانند هنرمندانی با ذوق و توانی خاص دانست چرا که این استعداد ذاتی در همه افراد وجود ندارد.
وی ادامه داد: کارآفرینی تنها سرمایه گذاری نیست و به تخصص و تحصیلات ویژه ای نیاز ندارد بلکه هنر مدیریت است که می تواند با سازماندهی از کمترین امکانات سازندگی کند.
طهایی گفت: می توان از این طریق متخصصان را به کار گرفت و برای افراد معمولی جامعه نیز اشتغال ایجاد کرد.
وی افزود: یک کارآفرین باید مدیریت درستی داشته باشد و بهترین راه را پیدا کند و این خصوصیات در اکثر این افراد به چشم می خورد.
استاندار البرز خاطر نشان کرد: هر کسی که چراغ واحد تولیدی خود را روشن نگه داشته و چرخ واحدش در حال فعالیت بوده موفق عمل کرده است.
وی گفت: پس از برجام که دروازه های کشور باز شده و امکان رقابت با کالاهای خارجی فراهم است بنابراین باید در این رقابت جهانی ارتقا کیفیت تولیدات داخلی به جد دستور کار قرار گیرد<http://karajrasa.ir/>
طهایی افزود: اکنون حصر اقتصادی و تحریم ها شکسته شده و درهای کشور پس از برجام باز است و امکان رقابت با تولیدات خارجی فراهم شده است.
وی اضافه کرد: مسئولان استانی و کشوری در کنار کارآفرینان هستند و در راه رفع موانع و تسهیل در امور آنها اقدام می کند.
وی گفت: مدیران استان در کنار کارآفرینان برای برداشتن گامی مقتدر برای توسعه و رونق اقتصادی هستند.
   1395/11/4 08:24    تعداد بازدید :  174

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 174
2/10 (تعداد آرا 1 نفر )