مانور آتش‌نشانی در شهرک‌ صنعتی کوثر برگزار شد


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام اين خبر گفت: مانور مهار و اطفاء حريق در شهرک‌های صنعتي كوثر استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي البرز، جهانگير شاهمرادي گفت: آتش‌نشانی شغل بسيار مهمي است چرا که آتش‌نشان براي نجات جان ديگران، جان خود را به خطر می‌اندازد و در حقيقت اين كار، نهايت ايثار و ازخودگذشتگی است.
شاهمرادي با اشاره به اينكه مانور آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتي با هدف ارائه توانمندی‌های آتش‌نشانان برنامه‌ریزی‌شده اظهار داشت: در اين مانورها، آتش‌نشانان با ايجاد صحنه‌های آتش‌سوزی و عمليات امداد و نجات، توانايي خود را به معرض نمايش گذاشتند.
وی با اشاره به اهداف سیستم آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرکهای صنعتی استان تصریح کرد: تربیت و آموزش آتش نشانان، انجام ممیزی ایمنی واحدهای صنعتی و برگزاری مانورهای آموزشی، آموزش و ترغیب پرسنل آتش نشانی به منظور تقویت آمادگی جسمانی، پایش و ارزیابی مرتب از کلیه عوامل خطرساز و ناایمن در شهرکها و نواحی صنعتی و … از مهمترین وظایف در مقابله با هر گونه خطرات احتمالی خصوصاً آتش سوزی در واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی می باشد.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز افزود: درحال حاضر 5 دستگاه آتش نشان در شهركهاي صنعتي البرز در حال خدمت رساني به صنعتگران مي باشد كه در آينده به اين تعداد دستگاه آتش نشان افزوده خواهد شد.
اين مراسم با برگزاري مانور و تجليل از آتش‌نشانان شهرک‌صنعتي كوثر استان البرز به پايان رسيد.
   1395/11/4 15:31    تعداد بازدید :  145

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 145
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )