نصب تابلوهای راهنمای شهرکهای صنعتی در سطح جاده های استان البرزمدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: تابلوی راهنمای شهركهاي صنعتي البرز در مسير اتوبانها و جاده هاي اصلی استان نصب گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي گفت: تابلوهای هدایت مسیر شهركهاي صنعتي از مهمترین و موثرترین انواع تابلوهای اخباری هستند که با هدف مسیریابی سریع رانندگان برای انتخاب کوتاه ترین و بهترین مسیر به منظور کاهش زمان سفر و دستیابی آسان تر به شهركهاي صنعتي در محل های مناسب نصب گرديده است.
شاهمرادي افزود: معاونت عمران شركت در همین راستا و با هدف خدمت رسانی به شهروندان و بلاخص به صنعتگران و سرمايه گذاران داخلي و خارجي و دسترسی آسان به شهركهاي صنعتي اقدام به نصب 25 عدد تابلوی تعیین مسیر شهركهاي صنعتي در سطح استان البرز نمود.
وي در این خصوص گفت: تصور تقاطع های بدون تابلوهای هدایت مسیر، با عث بی هویتي مقصد مي باشد که شهروندان و رانندگان و سرمايه گذاران داخلي و خارجي بخش صنعت مدام باید برای رسیدن به مقصد توقف نموده و از دیگران نشانی مقصد مورد نیاز را سوأل نمایند.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز افزود: به همین منظور و در راستای مسیریابی سریع رانندگان و صنعتگران اقدام به نصب 15 عدد تابلو تعیین مسیر شهرك صنعتي اشتهارد و كوثر، 10 عدد در مسیر شهرك صنعتي نظرآباد نمودیم.
   1395/11/5 14:26    تعداد بازدید :  120

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 120
7/10 (تعداد آرا 2 نفر )