تقدیر مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز


مسئول ستاد عتبات عالیات استان البرز از مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز به مناسبت حمايتهاي  همه جانبه به زائرين اربعين حسيني تقدیر به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز
 مسئول ستاد عتبات عالیات استان البرز با حضور در شرکت شركت شهركهاي صنعتي البرز، در نشست با  جهانگير شاهمرادي مدیرعامل این شرکت، به برگزاری اربعین در سال جاری اشاره و اظهار کرد: راهپیمایی اربعین حسینی، بزرگترین قرار عاشقانه جهانیان است که در مسیر دلدادگی به ساحت اهل بیت (ع)، شور و شعور حسینی را به منصه ظهور گذاشت.
وی افزود: مراسم اربعین، نمایشگاه وحدت، همبستگی و عظمت دوستداران سید الشهدا است.
شكري مسول ستاد عتبات و عاليات استان البرز خاطرنشان کرد: اقدامات مدیرعامل شرکت  شهركهاي صنعتي البرز در راستاي كمك رساني به زائرين اربعين حسيني بسيار شايسته و قابل تقدير مي باشد.   
در این دیدار جهانگير شاهمرادي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز نیز اقدامات صورت گرفته را وظیفه باقیات و صالحات خود و کارکنان شرکت  برشمرد و عنوان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «اربعین حسینی را  ضامن بقای جمهوری اسلامی است» و شرکت شهركهاي صنعتي البرز وظيفه خود دانسته با کمال میل و افتخار، همکاری خود را با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ادامه خواهد داد.
گفتنی است در پایان این نشست،  شكري مسئول ستاد عتبات عالیات استان البرز  با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت شهركهاي صنعتي البرز و از خدمات این شرکت به زائران پیاده اربعین، تقدیر و تشکر کرد.

 
   1395/11/10 09:20    تعداد بازدید :  139

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 139
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )