نشست با اعضای هیأت مدیره شرکت خدماتی کوثر


نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی كوثر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، این نشست بنابر اهداف سیاست‌های سازمان و رسیدگی به مشکلات، موانع و چالش های پیش روی شرکت‌های خدماتی در خصوص رفع مشکلات شهرک برگزار شد.
جهانگیر شاهمرادی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز در این نشست گفت: مشکلات شرکت خدماتی شهرک صنعتی كوثر در این جلسه بررسی و جمع بندی شد و تصمیم نهایی برای رفع  معضلات شهرک اخذ گردید.
شاهمرادی افزود: هیأت مدیره و مدیران عامل شرکت خدماتی می بایست با برگزاری جلسات منظم تمامی مباحث را جمع بندی اصولی و پیگیر رفع مشکلات مطرح شده در جلسه باشند. وی شهرک‌های صنعتی را به عنوان آبرو و مکمل دستاوردهای نظام برشمرد و افزود: حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان باید در اولویت کارها قرار گیرد و با رونق بخشیدن به واحدهای تولیدی و رفع بخشی از مشکلاتی که بر دوش آن هاست حمایت خود را از تولید به انجام برسانیم.
جهانگیر شاهمرادی عنوان کرد:‌اگر موضوع اشتغال جوانان برای ما مهم است باید حمایت از تولید را مورد توجه قرار دهیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز نیز در این نشست، اظهار کرد: آنچه که مورد انتظار وزیر صنعت،‌معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک می باشد توجه به ارتقای خدمات و زیباسازی شهرک های صنعتی است تا هیچ سرمایه گذاری به دلیل کمبود زیرساخت ها دچار مشکل نشود.
وی تاکید کرد: شهرک‌های صنعتی محلی ایده آل برای صنعتگران بوده و لازم است تا زیرساخت‌های مورد نیاز تامین شود تا صنعتگران بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند.
   1395/11/10 09:31    تعداد بازدید :  99

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 99
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )