بازدید مدیر عامل از شهرک صنعتی کوثر


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز در راستای برنامه های حمایتی این شرکت از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی کوثربازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی در این بازدید با حضور در 4 واحد شرکت ایمن شعله ایرانیان، توليد كننده  کپسول آتش نشانی  شركت سازند تولید کننده دیزل و ژنراتور  و شركت سیم وکابل توليد كننده کابل برق وشركت جهان تاب بسته بندي فرآوردهاي گوشتي، ضمن بررسی مشكلات با مدیران واحدهای صنعتی در مورد مسائل و مشکلات پیش روی تولید تبادل نظر و راه کار های مناسب جهت حل مشکلات آن ها ارائه نمود.
 وي با بررسي مشكلات عمده وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک، بر افزایش تعامل با صنعتگران و ارتقای کیفیت خدمات به واحدهای صنعتی به مسئولين شهرك تاکید نمود.  
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در ادامه از بخشهای مختلف شهرک خصوصا از روند فعالیت عمرانی در این شهرک بازديد کردند و افزود: رفع مشکلات سطح شهرک که به صورت عمومی است و همه صاحبان صنایع با آنها در گیر هستند باید با برنامه ریزی دقیق و مشارکت مطلوب شرکت شهرکهای البرز و شرکت خدماتی شهرک صنعتی مورد بررسی قرار گیرد که نتیجه این همکاری شکوفایی و بهبود اوضاع این شهرک را درپی خواهد داشت.
در پايان مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز از پروژه تصفيه خانه شهرك صنعتي كوثر بازديد كردند و از پیشرفت فیزیکی  80 درصدی تصفیه خانه این شهرك صنعتی خبرداد وگفت: امید است تا پايان سال جاري تصفيه خانه مورد بهره برداري قرار گيرد.

 
   1395/11/10 10:08    تعداد بازدید :  135

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 135
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )