انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: در راستای همکاری های مشترک علمی، پژوهشی و فناوری و ارتباط صنعت و دانشگاه که راهگشای واحدهای صنعتی کوچک است تفاهم نامه فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی کرج و شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز امضاء شد.
بنابرگزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز،  مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز در مراسم امضاء تفاهم نامه گفت: ارائه خدمات به واحدهای صنعتی استان با در نظر گرفتن این ظرفیت‌ها و ارتباط دو‌سویه دانشگاه و صنعت به معنای جاری شدن تئوری‌های علمی در شاهرگ صنعت و تولید کشور است که در نهایت موجب رشد اقتصادی صنایع می گردد.
وی رونق تولید ملی و حمایت از فارغ التحصیلان دانشگاهی و احیاء کاروزی در محیط واقعی کار را از اولویت ها دانست و اظهار داشت: مدیران شرکت‌ها و صنعتگران، دانشگاه‌ها که به عنوان موتور محرکه اقتصاد کشور تلقی می شود با تحقق آن شاهد رشد و شکوفایی بخش‌های مختلف اقتصاد خواهیم بود.
شاهمرادی با اشاره به اهداف این تفاهم نامه تصریح کرد: بررسی مشکلات واحدهای بهره بردار راکد و کمک به راه اندازی مجدد آنها - کمک به واحدهای تولیدی فعال در زمینه بالا بردن ظرفیت تولید، کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره وری - بررسی سطح صنعت، زنجیره ارزش و تعیین اولویت های مورد نیاز استان جهت مشاوره به سرمایه گذاران جدید صنعتی استان - تعریف اولویت های پژوهشی مشترک- مشارکت و همکاری درحوزه فن بازار- مشارکت و همکاری در حوزه خوشه پلاستيك و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در قالب مرکز رشد واحدهای فناور از مهمترین اهداف این تفاهم نامه می باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز افزود: حمایت مالی از پایان نامه های دانشجویان کارشناس ارشد و دکتری دانشگاه، مساعدت جهت کارآموزی دانشجویان دانشگاه، در اختیار گذاشتن فضای های صنعتی جهت آموزش، بازدید، پژوهش و نظارت بر انجام صحیح امور مرتبط با دوره های آموزشی از تعهدات این شرکت نسبت به اجرای این تفاهم نامه است.
در ادامه رئیس دانشگاه آزاد کرج با بیان اینکه هدف از تشکیل این تفاهم نامه کمک و استفاده تجربیات صنعت به دانشگاه درجهت کاربردی کردن دانشگاه و مهارت ورزی دانشجویان می باشد.
این تفاهم نامه با حضور جهانگیر شاهمرادی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز و بهروز میرزا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرج امضاء و برای اجراء ابلاغ گردید.

 
   1395/11/10 16:07    تعداد بازدید :  231

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 231
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )