بکارگیری فناوری روز در صنایع البرز


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز بكار گيري فناوري روز در صنايع البرز را ضروري دانست و گفت: امروزه یکی از ابزارهای بالا بردن توان رقابت در صنایع، استفاده از فناوری‌های روز است به عبارتی بکارگیری فناوری‌های روز کیفیت کالا را تضمین خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای البرز،
جهانگير شاهمرادي پیروزی انقلاب اسلامی ایران را  تجلی شکوه و عظمت مردم ایران دانست و گفت: ایام ا... دهه فجر حماسه بی بدیلی است که در روز بیست و دوم بهمن سال 57 با قدرت لایزال الهی و با رهبری مدبرانه و حکیمانه امام خمینی (ره) استقلال، آزادی و حق تعیین سرنوشت ملتی ستم دیده به آنان بازگرداند و زمینه ساز استقرار نظام مردم سالاری دینی شد.
شاهمرادي در ادامه افزود: امروز ملت بزرگ ایران پس از گذشت سی و هشت سال، سرافراز و امیدوار با هدایت رهبر فرزانه انقلاب و همراه و همسو با دولت تدبیر و امید راه شکوفایی، تحقق و اعتلای آرمانهای انقلاب اسلامی را به شایستگی می پیمایند و به سوی ترقی و پیشرفت در تمامی عرصه ها پیشگام  میباشند.
وی در ادامه به بروز رسانی ماشین آلات  واحد هاي صنعتي اشاره کرد و گفت: امروزه یکی از ابزارهای بالا بردن توان رقابت در صنایع، استفاده از فناوریهای روز است که کیفیت کالا را تضمین خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز با بیان اینکه صنایع استان باید متناسب با تغییر و تحولات  فناوری روز دنیا بروز شوند تا میزان نفوذ فناوری های پیشرفته در صنایع مختلف افزایش یابد، افزود: یکی از عوامل کاهش هزینه تولید و افزایش کیفیت محصول استفاده از فناوریهای روز است چرا که میزان تولید محصولات در مدت مشخصی با فناوریهای روز توسعه می یابد.
وی در پایان اظهار کرد: دولت برای بروز کردن فناوری صنایع محور تاکید برجذب سرمایه گذار خارجی به صورت مستقیم و غیرمستقیم، حفظ بازار داخلی در مقابل محصولات خارجی و انتقال فناوری های روز در همکاری های مشترک را در عقد قرار دادهای خارجی مورد تاکید قرار داده است.

 
   1395/11/11 16:14    تعداد بازدید :  122

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 122
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )