نیازعارضه یابی صنعت البرز به مطالعات پژوهشی


جهانگير شاهمرادي در حاشيه ابلاخ حكم رياست دانشگاه آزاد اسلامي كرج به عنوان مشاور علمي و عضو شوراي  پژوهشي  شركت شهركهاي صنعتي البرزگفت: عارضه یابی صنعت کشور و استان البرز به مطالعات پژوهشی نیاز دارد که این نیاز را دانشگاه ها می توانند تامین کنند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز اظهار کرد:‌ در راستای برنامه های ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه، شرکت شهرکهای صنعتی استان آمادگی دارد تا با فراهم کردن زمینه جهت حضور فیزیکی دانشگاه آزاد اسلامی در بستر صنعت این تعامل را گسترش دهد.
وی افزود: شركت شهركهاي صنعتي استان می تواند پایگاه خوبی برای خدمت رسانی دانشگاه آزاد به واحدهای تولیدی باشد تا از طریق ارایه خدمات مشاوره ای و تحقیقاتی و پژوهشی نیازهای صنعت را تامین کند.
شاهمرادي عنوان کرد:‌شرکت شهرکهای صنعتی با ابلاغ اين حكم زمینه همكاري حضور دانشگاه آزاد اسلامی استان را در بطن تولید فراهم کند تا از حضور فعال دانشگاه در فضای تولید استفاده لازم صورت پذیرد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی  البرز با اشاره به استقبال رییس دانشگاه آزاد اسلامی كرج از موضوعات مطرح شده در تفاهم نامه ارتباط اين شركت و دانشگاه آزاد كرج ، گفت: شرکت شهرکهای صنعتی استان با تمام قوا آماده همکاری با دانشگاه آزاد رادارد تا با عقد قرارداد،  در راستاي زمینه  عارض يابي صنعت استان  ورونق  توليد در اين استان را  با تمام امكانات فراهم  و در اختيار فعالان اين امر قرارخواهد داد.
در پايان جهانگير شاهمرادي با ابلاغ حكمي آقاي بهروز ميرزا  رييس دانشگاه آزاد اسلامي كرج را به عنوان مشاور علمي و عضو شوراي پژوهشي شركت شهركهاي صنعتي البرزمنصوب نمودند
   1395/11/11 16:21    تعداد بازدید :  107

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 107
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )