طرح های متعددی با حضور رئیس جمهور افتتاح شد

 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی در مراسم افتتاح واحدهای تولیدی واقع در شهرک صنعتی اشتهارد که صبح سه شنبه همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی طرح های متعددی با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.
وی با بیان اینکه برنامه کل وزارت صنعت، معدن و تجارت در کشور این است که واحدهای تولیدی و صنعتی فعال را به بالاترین ظرفیت تولید خود برساند، گفت: حمایت جدی از بنگاه های کوچک و متوسط در سطح کشور از جمله استان البرز صورت می گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز خاطرنشان کرد: درصدد هستیم واحدهای تولیدی که از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار هستند را با ارائه مساعدت های لازم به بهره برداری برسانیم.
شاهمرادی با اعلام اینکه این قبیل از  برنامه ها پیرو فعال سازی واحدهای نیمه فعال و راکد؛ به طور مکرر پیگیری می شود، گفت:
مشکلات واحدهای تولیدی استان در جلسات مختلف بررسی شده و مسائل موجود اعم از موانع اداری و اخذ تسهیلات برطرف خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا کنون بالغ بر ۲۴۰ واحد صنعتی استان از تسهیلات بانکی استفاده کرده و نسبت به افزایش ظرفیت تولید خود اقدام کرده اند، افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته باید بستر اخذ تسهیلات برای ۷۵۰ واحد صنعتی فراهم شود که این مهم مورد توجه قرار گرفته است.
وی گفت: خوشبختانه بانک های استان با واحدهای صنعتی ارتباط مطلوبی دارند، بحث کلیات بانک ها در نظام کشور باید بررسی شود چرا که سود ۱۸ درصد برای صنعت بالا است.
 
 
   1395/11/12 16:12    تعداد بازدید :  239

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 239
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )