صادرات غیرنفتی باعث رشد و توسعه اقتصادی کشور


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، با اشاره به دستاوردهای اقتصادی دولت یازدهم،گفت: نتیجه این دستاوردها سبب شده که افق روبروی صادرات غیرنفتی روشن و امید بخش باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب  افزود:  افزایش میزان صادرات غیرنفتی زمینه ساز ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، رونق تولید، کاهش وابستگی و توسعه اقتصادی در کشور است.
وی ادامه داد: توسعه صادرات غیر نفتی از مهمترین مسائل اقتصادی کشور است و باید تلاش کنیم تا صادرات غیر نفتی جایگزین منابع نفتی شود.
شاهمرادي تصریح کرد: در فضای پسا برجام فرصتی برای بنگاه‌های اقتصادی فراهم شد تا بتوانند خود را از آثار زیانبار دوران تحریم نجات دهند و به نقطه‌های امیدبخش اقتصادی برسند.
وي گفت: در فضای پسا برجام فرصتی پدید آمد تا شرکت‌های ایرانی با همتایان اروپایی، آسیایی و آمریکایی مذاکراتی را برای انجام سرمایه‌گذاری مشترک و صادرات به کشورهای ثالث اقدام کنند.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز  تصریح کرد: استراتژی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تعامل با بخش خصوصی و سایر بخشهای دولتی بوده و آماده است در زمینه مربوط به حوزه کاری خود با بخش های خصوصی و دولتی همکاری داشته باشد.

 
   1395/11/17 17:23    تعداد بازدید :  163

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 163
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )