نشست معاون توسعه ومنابع انسانی سازمان صنایع کوچک با اعضای شرکت خدماتی


 شهرك صنعتي اشتهارد البرز مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت:  نشستي با حضور معاون توسعه و منابع انساني، مدير مالي و ذيحسابي سازمان صنايع كوچك و اعضايي شركت خدماتي شهرك صنعتي اشتهارد در محل ساختمان فن آوري شهرك برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي افزود:‌جلسات دوره اي در شهرك هاي صنعتي استان با حضور مديران استاني برگزار مي گرددتا ضمن احصاي مشكلات واحدهاي توليدي نسبت به رفع آن ها نيزاقداماتي صورت پذيرد.
وي عنوان كرد: سعي خواهيم كرد انتظارات و مسايلي كه از سوي صنعتگران مطرح مي شود با اتكا به توانمندي هاي داخلي شركت و منطبق با موقعيت هاي موجود آن مرتفع نماييم.
وي بر ضرورت حمايت همه جانبه از توليدكنندگان تاكيد كرد و افزود: بايد در سال آينده فكري به حال تامين منابع مالي و ورود ماشين آلات جديد براي واحدهاي موجود كرد تا مشكلات حوزه صنعت برطرف گردد.
شاهمرادي عنوان كرد:‌اگر موضوع اشتغال جوانان براي ما مهم است بايد حمايت از توليد را مورد توجه قرار دهيم، چرا كه در غير اينصورت با تهديد انساني مهمي مواجه خواهيم شد.
در ادامه معاون توسعه و منابع انساني سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران از شهرك هاي صنعتي به عنوان آبرو و مكمل صنايع نام برد.
هوشنگ فرجي در  اين نشست با اعضاي هيات مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي اشتهارد، اظهار كرد: ارتقاي خدمات به شهرك هاي صنعتي و صنعتگران يكي از موضوعاتي است كه به جد پيگير آن هستيم .
وي افزود: تمام تلاش و همت براين است كه با رونق بخشيدن به واحدهاي توليدي و رفع بخشي از مشكلاتي كه بر دوش آن هاست مرتفع گردد.
وي تاكيد كرد: شهرك هاي صنعتي محلي ايده آل براي صنعتگران بوده و لازم است تا زيرساخت هاي مورد نياز تامين شودتا صعتگران بدون دغدغه به فعاليت خود ادامه دهند.
شایان ذکر است در این نشست مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک نیز به بیان مشکلات موجود در شهرک صنعتي اشتهارد پرداخت، كه در ادامه معاون توسعه و منابع انساني سازمان صنايع كوچك راهكارهاي مناسبي براي رفع موانع مطرح شده ارائه نمودند.

 
   1395/11/19 14:59    تعداد بازدید :  172

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 172
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )