شهرکهای صنعتی البرز مدار حرکت اقتصاد مقاومتی


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: شهركهاي صنعتي البرز مدار حركت اقتصاد مقاومتي استان مي باشند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرکهای صنعتی البرز با حضور رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز ومعاونين هردو حوزه كه در محل دفتر مدیرعامل شركت شهركهاي  صنعتي استان برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز گفت: مهمترین دغدغه دولت و ستاد فرماندهی ستاد تسهیل فعال سازی  واحدهای راکد و ایجاد رونق در تولید است.
جهانگير شاهمرادي با اشاره به اقدامات انجام شده در کمیته ایجاد رونق در واحدهای تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی تاکید کرد: مهمترین برنامه شرکت شهرکهای صنعتی شناسایی واحدهای مشکل دار با بانک است که با توافق طرفین و جدیت هرچه تمام تر نسبت به فعال سازی این واحدها اقدام نمائیم.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز یادآور شد: امید داریم که بانک ملي استان با تعامل و حمایت همه جانبه  نسبت به رفع مشکل واحدهایی که دانش فنی لازم را دارند و دنبال تضییع حق دولت و بیت المال نسیتند را با مشارکت جدی به چرخه تولید بازگردانیم.
شاهمرادي گفت: مهمترین خواسته ما از بانک ملی پیرامون تعیین تکلیف واحدهایی است که از نظر قانونی در تملک بانک هستند و یا اعلام جانشینی شده اند را به صورت ریز بررسی نموده و مشکلات سد راه تولید این واحدها را برطرف نمائیم.
وی همچنین با اشاره به همت دولت تدبیر و امید در گشایش گره های اقتصادی؛ دولت یازدهم را کاملاً به اصول انضباط پولی و مالی مقید دانست و خاطرنشان کرد: دولت یازدهم در بدو استقرار با اولویت های سیاستی (کنترل تورم و رها کردن تولید) در مقابل (خروج از رکود و رها کردن تورم) قرار داشت. بررسی های دولت در آن مقطع نشان می داد بدون کنترل تورم و ایجاد ثبات در بازارها، هدف خروج از رکود نیز قابل تحقق نخواهد بود.
رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان البرز گفت: اکثر تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی و  زودبازده در شهرکها و نواحی صنعتی مستقر هستند که ما می توانیم تفاهم و تعامل سه جانبه نسبت به ایجاد رونق در واحدهای راکد و نیمه فعال اقدامات لازم را انجام دهیم.
جلالي افزود: مالکین واحدهای تولیدی در صورتیکه شخصا با بانک وارد مذاکره شوند ما می توانیم با امتیازات ویژه نسبت به حل مشکلات واحدهاي صنعتي بپردازيم.

 
   1395/11/25 16:06    تعداد بازدید :  167

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 167
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )