دانش تجدید انرژی از مواد با منشاء زیستی در البرز بومی سازی شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه این استان از ظرفیت‌های مناسبی در حوزه صنعت و نیروی انسانی تحصیلکرده برخوردار است،گفت: دانش تجدید انرژی از مواد با منشاء زیستی در البرز بومی سازی شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگیر شاهمرادی در دیداربا مدیرعامل شرکت اروپایی سی پی ام مجری منبع تجدید پذیر انرژی از مواد زیستی و تولید کننده برق  ،اظهار داشت: استان البرز از ظرفیت‌های مناسبی در حوزه صنعت برخوردار است.
وی افزود: استان البرز از استانهای صنعتی کشور بوده و بیش از 3 هزار شرکت در این استان در حال فعالیت هستند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرزبا بیان اینکه حفظ محیط زیست یکی از اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی است، بیان کرد: آماده هرگونه همکاری با شرکت‌هایی که به علم روز دنیا مجهز هستند و در زمینه کاهش آلودگی زیست محیطی مزیت رقابتی دارند در واحدهای صنعتی البرزهستیم.
وی با بیان اینکه استان البرز از ظرفیت‌های بسیار مناسبی در زمینه نیروی انسانی برخوردار است، تصریح کرد: شرکت هایی که خواهان سرمایه گذاری هستند باید دانش خود را به نیروهای بومی انتقال دهند و تنها اینگونه نباشد که این شرکت ها برای فروش محصولات و نگه داری از این دستگاه ها متکی به نیروهای خارجی باشند.
وی با بیان اینکه با همکاری پژوهشکده محیط زیست آموزش های متنوعی به افرا شاغل در واحدهای صنعتی البرز داده شده است، گفت: باید تلاش شود که از ضایعات واحدهای تولیدی و صنعتی و فاضلاب شهری بتوان به انرژی تجدید پذیر رسید.

 
   1395/11/27 14:08    تعداد بازدید :  218

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 218
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )