فن‌بازار،بازاری‌برای‌تسهیل،فروش‌وبازاریابی‌محصولات

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از راه اندازي بازار فناوري و فن بازار خبر داد و افزود:بازار فناوري محلي  براي مبادلات تكنولوژي است
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگير شاهمرادي گفت: در بازار فناوري، فن بازارها نقش واسطه اي يراي رساندن اطلاعات تكنولوژي به عرضه كنندگان، متقاضيان، كارآفرينان و سرمايه گذاران دارد و مشاوره هاي لازم را در خصوص مراحل انتقال تكنولوژي مي پردازد.
شاهمرادي همچنين افزود:  در راستاي راه اندازي فن بازار در استان، تسهيل در فروش و بازاريابي محصولات دانش بنيان، شناسايي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري و معرفي طرح ها به سرمايه‌گذاران،حضور در نمايشگاه و جشنواره هاي مرتبط با فناوري در راستاي اقدامات ترويجي و شناسايي نيازهاي فناورانه صنعت و رفع آنها را از طريق ارتباط با دانشگاه را از اهم فعااليت هاي انجام شده عنوان كرد.
وي به اهميت دوره هاي  آموزشي اشاره كرد و يادآور شد: يكي از مشكلات اساسي واحدهاي صنعتي بحث آموزش به كارگران است .
شاهمرادي خاطرنشان كرد: بر اين اساس دوره هاي آموزشي در قالب دوره هاي حضوري و غير حضوري توسط شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز برگزار مي شود .
وي گفت:دوره هاي آموزشي با حمايت مالي شركت شهرك ها و در راستاي ارتقاء سطح كارايي كارگران به صورت سايتي و حضوري انجام مي شود.

 
   1395/12/2 08:26    تعداد بازدید :  131

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 131
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )