برگزاری دومین جلسه شورای اقامه نماز و فرهنگی، ورزشی شرکت شهرکهای صنعتی البرز


دومین جلسه شوراي اقامه نماز و  فرهنگي، ورزشي شركت شهركهاي صنعتي البرزبا حضور اعضای شوراي مرتبط دردفتر معاونت برنامه ريزي شركت  واقع درساختمان اداری برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: شورای فرهنگی و اقامه نماز این شرکت به منظور بررسی اقدامات فرهنگی و ترویج فرهنگ نماز و چگونگی توسعه فعالیت های قرآنی بین کارکنان و خانواده ها تشكيل گرديده است.  
جهانگير شاهمرادي، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا سلام ا... عليها اظهار امیدواری کرد که سیره زندگی ائمه اطهار (ع) الگوی عملی زندگی همه مسلمانان قرار گیرد ؛ و برای الگو قرار دادن سیره ائمه در زندگیمان ، لازم است همگی با زندگی نامه و زندگی این بزرگواران آشنایی کامل داشته باشیم .
شاهمرادي در ادامه در رابطه با توسعه فرهنگ نماز ، بخصوص نماز جماعت گفت : می بایست همه همکاران ترغیب شوند تا بطور وسیعتر در این امر الهی شرکت نمایند و راه کارهای مناسب جهت هرچه با شکوه تر اقامه شدن نماز جماعت در شرکت اتخاذ گردد .
وي در ادامه ضمن یادآوری ماموریت اصلی شرکت ابراز داشت : در همه ابعاد رهنمودهای مقام معظم رهبری نصب العین بوده و داعیه دار توسعه فرهنگ و معارف اسلامی در شرکت هستم و هیچ گونه تعلق سیاسی نداشته و همکاران را به رعایت اخلاق حسنه و پرهیز از غیبت ، دروغ و تهمت که بر گرفته از آموزه های دینی مان میباشد توصیه می نمایم .
مدیر عامل در پایان توجه ویژه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در شرکت خواستار شد .
در ادامه جلسه دبیر شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز شرکت گزارشی از فعالیت های فرهنگی شرکت بر اساس دستورالعمل ابلاغی سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ایران را بیان کرد و همچنين دیگر اعضا شورای فرهنگی و شوراي اقامه نماز  شركت پیشنهادات و نظرات خود را در راستای ارتقاء هرچه بیشتر برنامه های فرهنگی، ورزشي  و ترویج فرهنگ نماز و نمازخانه را بیان کردند.


 
   1395/12/4 15:23    تعداد بازدید :  221

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 221
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )