شناسایی 389 خوشه صنعتی در کشور

مدیر روابط‌عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی با بیان اینکه اکنون ۳۸۹ خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده است، گفت: بسیاری از مردم از برندهای موجود و محصولات داخلی بی‌اطلاع هستند و همین امر سبب عدم استقبال مردم از تولیدات داخلی شده است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز،  غلامرضا دیوسالار در دومین نشست شورای اطلاع‌رسانی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: ظرفیت‌های بزرگی در صنایع کوچک وجود دارد که تاکنون اطلاع‌رسانی آن مغفول مانده است.
مدیر روابط‌عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی افزود: این شورا برای آشنایی سرمایه‌گذاران و مردم عادی با ظرفیت‌های موجود راه‌اندازی شده است.
دیو‌سالار با بیان اینکه اکنون 389 خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده، افزود: بسیاری از مردم از برندهای موجود و محصولات داخلی بی‌اطلاع هستند و همین امر سبب استقبال نکردن مردم از تولیدات داخلی است.
مدیر روابط‌عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور با اشاره به منشور و سیاست راه‌اندازی شورای اطلاع‌رسانی مبنی بر بیانات مقام معظم رهبری، بیان‌کرد: منظور از اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است که در شرایط تحریم و سختی بتواند نجات‌بخش باشد. بر این اساس منشوری تدوین شده که شامل 10 مورد مختص اخلاق و 3 مورد به صراحت درباره رضایت مشتری است.
وی با بیان‌این‌که سازمان صنایع کوچک و متوسط ماموریت‌های سازمان شامل توسعه بازار، جذب سرمایه‌گذار و مواردی از این دست را بر عهده دارد، گفت: تا پایان سال 92  تعداد 922 شهرک صنعتی در کشور وجود داشت که در مدت 40 ماه از حضور دولت یازدهم به 958 شهرک رسیده و در دولت تدبیر و امید 70 شهرک اضافه شده است.
دیوسالار افزود: تا پایان سال 80، 90 شرکت خدماتی شهرک‌های صنعتی وجود داشت که در این دولت 182 شرکت اضافه شد. ارتقا سطح روابط عمومی از اولویت‌های این سازمان است و باید پاسخگویی به موانع و مشکلات مردم در اسرع وقت صورت گیرد.

 
   1395/12/8 16:55    تعداد بازدید :  115

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 115
2/10 (تعداد آرا 1 نفر )