استفاده برخی واحد‌های تولیدی مرغوب البرز از برند‌های خارجی برای فروش محصولات‌

مدیر‌عامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی ‌البرز با بیان اینکه در واحد‌های صنعتی استان ‌اشتغالزایی به خوبی صورت گرفته است، گفت: برخی از واحد‌های تولیدی مرغوب در استان برای فروش محصولات خود مجبور به استفاده از برند‌های خارجی هستند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگیر شاهمرادی در دومین نشست شورای اطلاع‌رسانی شرکت شهرک‌های  صنعتی استان البرز که صبح امروز در محل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز برگزار شد، اظهار‌داشت: استان البرز از نظر صنعت و تولید بی‌نظیر است.
مدیر‌عامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه بسیاری از واحد‌های صنعتی استان درخواست معرفی نیروی تخصصی دارند، گفت: با توجه به پتانسیل‌های موجود به دنبال ایجاد بسترهای جدید هستیم.
وی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها در جایی که مشکل وجود دارد باید تلنگر بزنند، افزود: همه ما به دنبال ارتقاء فضای موجود هستیم.
شاهمرادی با بیان اینکه در واحد‌های صنعتی استان البرز اشتغالزایی به خوبی صورت گرفته است، گفت: برخی از واحد‌های تولیدی مرغوب در استان برای فروش محصولات خود مجبور به استفاده از برند‌های خارجی هستند.
مدیر‌عامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان البرز با تاکید بر اینکه برخی از داروهای تولیدی در این استان در مرز دانش هستند، بیان‌کرد: اگر این دارو‌ها یک هفته تولید نشوند در جایی از کشور دچار مشکل می‌شویم.
وی با تاکید بر اینکه هر کاری را با اطلاع‌رسانی صحیح می‌توانیم انجام دهیم، اظهار داشت: مدیران بیش از حد درگیر مسائل هستند به همین دلیل روابط‌عمومی قسمت اعظمی از بار فکری مدیران را باید کاهش دهد.
شاهمرادی با بیان اینکه 6 شهرک صنعتی خصوصی در استان البرز وجود دارد، افزود: استان البرز می‌تواند به عنوان پایلوت شروع هرگونه حرکت داخلی و خارجی باشد.
مدیر‌عامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان البرز، گفت: 12 تا 13 درصد بیکاری در استان البرز به هیچ عنوان قابل قبول نیست؛ در سال آینده از نظر زیرساختی تحول جدیدی ایجاد می‌شود.

 
   1395/12/8 16:59    تعداد بازدید :  119

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 119
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )