حضور جوانان نخبه و متخصص در عرصه تولید تضمین کننده رشد اقتصادی در کشور

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: حضور جوانان نخبه و متخصص در عرصه تولید تضمین کننده رشد اقتصادی در کشور مي باشد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز ، جهانگير شاهمرادي افزود: تشکیل شورای دستیاران جوان کارآفرین با هدف شناسایی کارآفرینان و صنعتگران جوان مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی و ایجاد همگرایی در بین آنان تشكيل گرديد.
شاهمرادي خاطرنشان كرد: رسالت دستیاران کارآفرین جوان در استان ها ، ساماندهی واحدهای صنعتی كوچك و متوسط سراسر کشور مي باشد.
وي تصريح كرد:  حضور جوانان نخبه و متخصص سبب ایجاد تحرک در بخش اقتصاد و صنعت کشور وشاهد ایجاد رونق در فضای کسب وکار و پویایی در سطح جامعه خواهد شد.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: از وظايف  مهم شوراي دستيارا ن جوان شناسایی فارغ التحصیلان مرتبط با صنعت و تعامل با دانشگاه ها و تشکل های صنعتی مي باشد که زمینه  تبادل علم و فناوری با تجربه های صنعتگران و کارآفرینان را فراهم خواهد کرد .
وي افزود : در همين راستا تفاهم نامه همکاری با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی استان منعقد گرديد كه  به دنبال آن پروژه هايي نظير برنامه هاي ذيل توسعه خوشه هاي كسب و كار ، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و اجرای طرح های پژوهشی با هدف رفع نیازهای فناورانه صنعت از جمله موارد در دست پيگيري مي باشد..

 
   1395/12/10 10:11    تعداد بازدید :  194

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 194
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )