بازدید مدیر عامل از شهرک صنعتی نظرآباد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرزاز فعالیتهای عمرانی سطح شهرک صنعتی و روند اصلاح ورفع مشکلات  پروژه هاي عمراني شهرک بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرزاز بخشهای مختلف شهرک خصوصا  مجتمع تجاري ،تعمیر وتعویض جداول فرسوده وغیر قابل استفاده که در دست تعمیر وباسازی است از روند فعالیت عمرانی در این بخش نيز بازديد کرد وافزود:رفع مشکلات سطح شهرک که به صورت عمومی است وهمه صاحبان صنایع با آنها در گیر هستند باید با برنامه ریزی دقیق ومشارکت مطلوب شرکت شهرکهای البرز وشرکت خدماتی شهرک صنعتی مورد بررسی قرار گیرد که نتیجه این همکاری شکوفایی وبهبود اوضاع این شهرک را درپی خواهد داشت.
وی ادامه داد:برخی مشکلات موجود مربوط به شرکت شهرکهاست که این شرکت با تمام ظرفیت  واستفاده از کارشناسان خبره وهمچنین جذب اعتبارات لازم رفع این مشکلات را در دستور کار خود قرار داده است.
شاهمرادي به حمایتهای شرکت شهرکهای صنعتی اشاره کرد و افزود: شرکت شهرک های صنعتی علاوه بر تامین امکانات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی با ارائه آموزشهای مدیریتی و کارآفرینی، برگزاری تورهای صنعتی، ارائه تسهیلات مختلف و غیره از واحدهای صنعتی از ابتدای ورود به شهرک صنعتی  و در طول فعالیتشان حمایت می کند.

 
   1395/12/14 10:55    تعداد بازدید :  312

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 312
8/10 (تعداد آرا 2 نفر )