اولویت شرکت شهرکهای صنعتی البرز در سال96تحقق پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز در اولین روز کاری سال 96 گفت: عزم جدی این شرکت در تحقق پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب در استان البرز می باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمادي با اشاره به اینکه سال 96 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، توليد و اشتغال نامگذاری شده است افزود: در این سال مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی البرز نیز تلاش خود را در جهت تحقق سیاست ها و منویات رهبر معظم انقلاب در حیطه کاری خود به کار خواهد بست و این امر را تکلیفی برای همه خدمتگذاران عرصه صنعت کشور دانست.
شاهمرادي توسعه و احداث شهرکهای جدید و تکمیل زیرساختهای شهرکها و نواحی صنعتی، حمایت از صنایع کوچک و متوسط، اصلاح بهبود مدیریت، شناسایی و ظرفیت سنجی خوشه های صنعتی کسب و کار و زنجیره های ارزش و آموزش را از مهمترین برنامه های کاری این شرکت در سال جاری به منظور تحقق پیام رهبری عنوان کرد.
وی دستیابی به این پیام را نیازمند همکاری و همدلی کلیه مسئولان دستگاه های اجرایی و به ویژه متولیان بخش صنعت دانست و اظهار امیدواری کرد: با تشویق و تکریم سرمایه گذاران ایرانی در سال جاری زمینه پویایی بخش صنعت و ایجاد اشتغال پایدار فراهم خواهد شد.
شاهمرادي با  اشاره به فراهم شدن کلیه زیرساختهای مورد نیاز در شهرکها و نواحی صنعتی برای سرمایه گذاری، خاطر نشان کرد: استان البرز با دارا بودن 3شهرک صنعتی دولتی و ايجاد شهرك صنعتي اشتهارد 2 آماده استقبال از سرمایه گذاران داخلی و تولید کنندگان ملی برای دستیابی به فرموده رهبر معظم انقلاب است.

 
   1396/1/6 09:46    تعداد بازدید :  221

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 221
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )