شهرکهای صنعتی بستر تحقق اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرزگفت: شهرکهای های صنعتی به عنوان بستر مهمی برای عمل به شعار سال و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز،‌جهانگير شاهمرادي اظهار کرد: شاه بیت اصلی اقتصاد مقاومتی صنعت و تولید به شمار می رود و رشد و شکوفایی تولید به عنوان مولفه اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی در بستر شهرکهای صنعتی محقق خواهد شد.
وی افزود: در سال جدید سعی خواهیم کرد تا مشکلات شهرکهای صنعتی و موانع اداری احتمالی مرتفع شده و برای جذب سرمایه گذاران جدید برنامه ریزی کنیم.
شاهمرادي ادامه داد: در این راستا با حمایت های استاندار محترم البرز ضمن احصای مشکلات شهرکهای صنعتی، بازدیدهایی به همراه مدیران دستگاه های مرتبط از شهرکهای صنعتی طراحی خواهد شد تا دستورات لازم جهت رفع مسایل و مشکلات موجود صادر و اقدام لازم به عمل آید.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز اضافه کرد: دسترسی شفاف سرمایه گذاران به اطلاعات مورد نیاز شهرکهای صنعتی یکی از برنامه هایی است که جهت شکوفایی تولید در سالجاری مد نظر قرار خواهد گرفت و تلاش می شود تا تحولی در زمینه واگذاری زمین به سرمایه گذاران ایجاد شود.
وی گفت:‌جذب سرمایه گذاری خارجی با توجه به وجود زیرساخت و بستر مناسب در شهرکهای صنعتی البرز جزو اهداف امسال به شمار می رود و امید داریم با دستمایه قرار دادن امنیت و همدلی موجود در استان بتوانیم از چنین ظرفیتی نهایت بهره برداری را به عمل آوریم.
جهانگير شاهمرادي در ادامه با اشاره به اهمیت رسانه ها در ایجاد فضای مثبت سرمایه گذاری در استان، افزود:صدا و سيماي جمهوری اسلامی به عنوان معتمد نظام و مردم بازوی کمک رسان مهمی برای دستگاه های اجرایی است و ما نیز در سال جدید تلاش خواهیم کرد از ظرفیت های اصحاب رسانه نهایت بهره برداری را به عمل آوریم
   1396/1/6 09:49    تعداد بازدید :  368

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 368
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )