آموزش علمی مدیران واحدهای صنعتی

آموزش  علمي مديران  واحدهاي صنعتي مهمترین عامل پیشرفت و توسعه کیفیت در محصولات توليدي استان البرز مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز ؛ آموزش رامهمترین عامل پیشرفت و تغییر ارتقاء در محصولات واحدهای صنعتی استان البرز دانست.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي البرز ، جهانگير شاهمرادي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال در استان با تاكيد بر اينكه واحدهای صنعتی باید به آموزش جدی و کاربردی بپردازند زیرا یکی از راههای تقویت و توانمندی ارتقا سطح آگاهی ودانش است که  این موضوع در جهت تحقق اهداف و ماموریت های مجموعه در توليد و اشتغال بسیار موثر است.
وی ضمن تاکید بر آموزش مستمر و علمی  ادامه داد: هم واحدهای صنعتی و هم مدیران شهرکهای صنعتی استان باید در حوزه های مختلف آموزشی و تحقق بیشتر این امر تلاش مضاعف کنند و با جدیت پیگیر باشند.
شاهمرادي عنوان کرد: با توجه به تفاهم نامه آموزشی که بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور امضا شده واحدها باید ازاین فرصت استفاده کامل را ببرند و سطح دانش و مهارت پرسنل خود را افزایش دهند.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز در ادامه اظهار داشت: رفع نیازهای اقتصادی در شهرکها صنعتی استان یکی از مهمترین اهداف دولت یازدهم بشمار می رود که در جهت کمک به واحدهای صنعتی در سال 96 مدنظر می باشد.
   1396/1/16 08:48    تعداد بازدید :  119

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 119
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )