استقبال فزاینده از شهرک های صنعتی در البرز و ایجاد 55 هزار شغل

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با اشاره به اینکه استقبال از حضور و فعالیت در شهرک های صنعتی استان البرز به طور فزاینده ای در حال گسترش است، گفت که در شهرک های صنعتی استان 55 هزار شغل ایجاد شده است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز، جهانگیر شاهمرادی افزود: ظرفیت های بزرگی در شهرک های صنعتی استان البرز وجود دارد که تصمیم داریم از همه آنها استفاده کنیم.
وی ادامه داد: 6 شهرک صنعتی خصوصی در این استان فعالیت دارند و برندهای معتبری در آنها مستقر هستند.
شاهمرادی گفت: بسیاری از مردم و یا سرمایه گذاران از ظرفیت های موجود در استان بی خبر هستند از این رو اطلاع رسانی در این بخش از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی افزود: اکنون متقاضیان سرمایه گذاری و استقرار واحدهای صنعتی در البرز رشد فزاینده ای داشته و برای حضور نیاز به زمین در شهرک ها دارند.
شاهمرادی خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی اشتهارد 2 به مساحت یکهزار و 23 هکتار، و کوثر با 162 هکتار نیز برای جبران کمبودها و پاسخگویی به نیاز متقاضیان راه اندازی شده است.
وی گفت: در ابتدای امر مخالفت های بسیاری با ایجاد شهرک های صنعتی جدید وجود داشت، ولی با توضیح منطقی و تشریح نیاز استان این امر محقق شد.
شاهمرادی افزود: استان البرز 120 هزار دانشجو دارد که در آینده نزدیک وارد بازار کار شده و نیاز به اشتغال دارند بنابراین باید زیر ساخت های لازم مهیا شود.

 
   1396/1/21 11:30    تعداد بازدید :  181

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 181
8/10 (تعداد آرا 1 نفر )