گسترش سرمایه گذاری از الزامات تولید و اشتغال در استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: بايدگسترش سرمايه گذاري كه از الزامات توليد و اشتغال مي باشد در استان البرز توجه بيشتري  شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز در میزگرد خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) كه  با حضور مدیرکل هماهنگی های امور اقتصادی استانداری البرز، معاون رئیس کل دادگستری استان و مدیرعامل شهرک های صنعتی البرز گفت: امسال عملیات اجرایی شهرک صنعتی نجم آباد آغاز می شود و سرمایه گذاران دنبال سرمایه گذاری دریک استان خوب هستند و ما نیز باید تلاش کنیم زمینه برای ورود و رغبت سرمایه گذاری دراین استان ایجاد کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با اشاره به ایجاد شهرک های تخصصی صنفی با هدف ساماندهی اصناف تولیدی، افزود: در سفر رئیس جمهوری 11 شهرک صنفی تخصصی برای استان مصوب شد که امیدواریم امسال بتوانیم دو مورد از آن ها را عملیاتی کنیم.
شاهمرادی افزود :باید دربخش تجارت و فروش تخصصی تر وارد شده تا بازارهای جدید شناسایی تا تولیدکننده بداند که چه کالایی با کیفیت بالا و بهره وری بیشتر و قیمت تمام شده پایین تر داشته باشد.
وی افزود: دربخش فروش باید دنبال برون نگری اقتصادی باشیم تا بتوانیم کالا وتولید خود را دردیگر کشورها به فروش برسانیم چرا که تولیداتی که برمبنای مزیت باشند حتما قابل فروش هستند وامروزه چرخه تکنولوژی دیگر چرخه ثابتی نیست و هرروز نیازبه بازنگری دارد.
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری ازسوی مقام معظم رهبری اقتصاد مقامتی، تولید و اشتغال، افزود: در اقتصاد مقاومتی هر کسی چه وظیفه ای دارد و از شعار خارج شود جهت یابی اقتصادی و جهت گیری اقتصاد کشور در یک سال مشخص شد.
شاهمرادی افزود: با اجرای وظایف محوله باید خروجی آن در نهایت تولید و اشتغال را به همراه داشته باشد ما بایستی به جایی برسم که خرید لباس خارجی برای ما افتخار نباشد بلکه مارک را بپوشانیم که کسی متوجه نشود خارجی است.
وی گفت: باید کاری کرد که اگر دیگران بخواهند کالایی داخل کشور ما بفروشند مردم نخرند  بحث فرهنگی باید انجام شود اما از قاچاق نباید غافل نشویم چرا که منفعت های زیادی دارند این ساختارهای سازمان یافته با شفافیت های گمرکی و شفافیت های مالی اصلاح شوند.
شاه مرادی تاکید کرد: شرکت هایی داریم که کالاهایی که تولید می کنند که در بازارهای اروپایی به فروش می روند و بازار دارند اما در کشور ما چون مردم می گیوند خارجی نیست نمی خرند.
   1396/1/26 17:54    تعداد بازدید :  149

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 149
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )