بهره مندی از پتانسیل بخش خصوصی،خروج از رکود صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز، تامین زیرساخت های صنعتی را عامل مهم در جذب سرمایه گذاران صنعتی برشمرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز؛ جهانگير شاهمرادي زیرساخت های عمرانی در شهرکهای صنعتی نظیر آب، برق، گاز و ... را مهمترین ابزار شرکت شهرکهای صنعتی استان در جذب فعالان و سرمایه گذاران صنعتی به حضور در این استان برشمرد و گفت: با افزایش سرمایه گذاری در حوزه صنایع کوچک و راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی متوقف به چرخه تولید علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار سطح معیشتی مردم نیز ارتقاء خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز ضمن تاکید به بررسی و عارضه یابی واحدهای صنعتی‌کوچک در استان بیان داشت: مدیران شهرکهای صنعتی با همکاری سایر مسئولان شهرستانها به شناسایی واحدهای راکد و واحدهایی که با ظرفیت پایین مشغول به فعالیت هستند، فضا را برای بازگشت واحدهای صنعتی به چرخه تولید فراهم خواهند کرد.
وی در خصوص تعامل با بخش خصوصی عنوان داشت: بهره مندی از نظرات کارشناسی و تخصصی نمایندگان تشکل های صنعتی در خروج صنایع از رکود نقش به سزایی دارد، زیرا خصوصی سازی و اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی در سایه بهره مندی از پتانسیل های بخش خصوصی محقق خواهد شد.
شاهمرادي در آغاز برنامه های سال جاري  این شرکت را درحوزه اقتصاد مقاومتی، بهره مندی از تسهیلات کمک های فنی اعتباری و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در جهت رفع مشکل نقدینگی واحدهای صنعتی مورد تاکید قرار داد و خواستار بسیج همگانی جهت تحقق اقتصاد مقاومتی شد.
   1396/2/11 16:42    تعداد بازدید :  121

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 121
7/10 (تعداد آرا 1 نفر )