احداث فاز اول شهرک صنعتی نجم‌آباد استان البرز با مساحت ۱۰۰ هکتار آغاز شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از آغاز عملیات احداث فاز اول شهرک صنعتی نجم آباد در استان البرز با مساحت ۱۰۰ هکتار خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگیر شاهمرادی در حاشیه افتتاح شهرک صنعتی نجم آباد برگزار شد، اظهار داشت: این پنجمین شهرک صنعتی دولتی در استان البرز و دومین شهرک صنعتی است که در 10ماه گذشته در استان البرز عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه این شهرک صنعتی دارای مساحت 500هکتار است، گفت: پروسه عملیات آماده‌سازی این شهرک صنعتی به طور متوسط 100هزار تومان هزینه زیرسازی دارد برای فاز اول این شهرک صنعتی 40میلیارد تومان باید هزینه شود.
شاهمرادی با اشاره به اینکه این شهرک صنعتی پتانسیل اشتغالزایی مستقیم برای 15هزار نفر را دارد، اضافه کرد: از مزیت‌های این شهرک موقعیت جغرافیائی مناسب آن و دسترسی به اتوبان است و تمام رده‌های صنعتی نیز می‌توانند در این شهرک صنعتی مستقر شوند.
وی با تاکید بر اینکه از تمامی مسئولین استان و مسئولان شهرستان در جهت عملی کردن مصوبه‌ای که 20سال عملیاتی نشده بود تشکر می‌کنم، گفت: امیدواریم سال آینده سرمایه گذار برای استقرار در این شهرک صنعتی را بپذیریم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه فاز اول این در مساحت 100 هکتار شروع خواهد شد، عنوان کرد : استان البرز به دلیل وجود شرایط خاص از هر صنعتی استقبال نمی‌کند و سازمان صنعت و معدن صنایع را از میان صنایع کم‌آب بر، دوست دار محیط زیست و دانش بنیان انتخاب می‌کند.

 
   1396/2/13 08:47    تعداد بازدید :  205

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 205
5/10 (تعداد آرا 1 نفر )