برگزاری دوره آموزشی تجارت الکترونیک

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز با اعلام اين خبرگفت:  یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه کامپیوتربا حضور همكاران شركت شهركهاي صنعتي البرز برگزار گرديد.
 به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي گفت: با توجه به رشد روز افزون علم و آموزشهای کوتاه مدتدر جهان شركت شهركهاي صنعتي البرزبا هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی  تجارت الکترونیک براي كليه شركت كنندگان برگزار نمود.
 وي تصريح كرد: تجارت الکترونیکی طی سالیان اخیر با استقبال گسترده جوامع بشری روبرو شده است. امروزه کمتر شخصی را می توان یافت که واژه فوق برای او بیگانه باشد. نشريات ، رادیو و تلويزيون بصورت روزانه موضوعاتی در رابطه با تجارت الکترونیکی را منتشر و افراد و کارشناسان از زوایای متفاوت به بررسی مقوله فوق می پردازند.
شاهمرادي افزود:  شرکت و موسسات ارائه دهنده کالا و یا خدمات همگام با سیر تحولات جهاتی در زمینه تغییر ساختار منطقی و فیزيکی سازمان خود در این زمینه می باشند. با ظهور پارادایم الکترونیک و سیستم های مجازی در کشورمان کسب و کارها با سرعت بسیار زيادی به سمت الکترونیکی شدن پیش می روند.
وي خاطرنشان كرد:  داشتن تخصص کافی در این زمینه از نیازها و چالش های اساسی شرکت ها و سازمان های مختلف در کشور است، و همین نیاز زمینه فعالیت بسیار خوبی را برای فارغ التحصیلان در دوره تجارت الکترونیک مهیا کرده است.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: هدف از برگزاري اين  دوره معرفی تجارت الکترونیک، سطوح آن، مقایسه آن با تجارت سنتی، بررسی جایگاه آن در ایران و جهان و شناخت انواع مختلف تجارت الکترونیک، آشنایی با انواع پرداخت ها و تراکنش های الکترونیکی و  عنوان به روز ترين فعالیت در کسب و کار برگزار گرديد.


 
   1396/2/26 07:04    تعداد بازدید :  129

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 129
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )