276 واحد صنعتی البرز از تسهیلات بانکی استفاده کردند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از اعطای تسهیلات بانکی به ۲۷۶ واحد صنعتی در سال95 در این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگیرشاهمرادی اظهار داشت: مسئولیت جمع آوری پسماندهای صنعتی  بر عهده خود شهرک صنعتی است و قانون ما را به همکاری با سازمان محیط زیست مکلف کرده است.
وی با اشاره به اینکه نوع این همکاری مشخص نشده است، افزود: مشکل در دفع پسماندهای صنعتي نیست، مشکل ما امحاء آن است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه فعالیت‌‌های بسیار زیادی در شهرک صنعتی البرز انجام شده است، عنوان کرد: از جمله این فعالیت‌ها، عملیات اجرایی شهرک صنعتی اشتهارد 2 به میزان 100 هکتار از 240 هکتار مصوب، اخذ سند تفکیکی قسمت‌هایی از شهرک صنعتی اشتهارد، اخذ سند ثبتی  فاز 2 شهرک صنعتی اشتهارد 2 به میزان 820 هکتار، 21 مورد بازدید در خصوص صدور سند مالکیت و غیره را می‌توان نام برد.
شاهمرادی با اشاره به اینکه استان البرز از نظر صنعت و تولید دارای پتانسیل بسیار زیادی است، گفت: بسیاری  از واحد‌های صنعتی استان درخواست معرفی نیروی تخصصی دارند که  با توجه به پتانسیل‌های موجود به دنبال ایجاد بسترهای جدید هستیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، گفت: 6 شهرک صنعتی خصوصی در استان البرز وجود دارد که می‌توانند به عنوان پایلوت شروع هرگونه حرکت داخلی و خارجی باشند.
 شاهمرادی در ارتباط با بسته حمایتی بیمه صنایع کوچک افزود:با توجه به تفاهم نامه‌سازمان و شرکت سهامی بیمه ایران در راستای تسهیل و رونق فعالیت‌های اقتصادی، افزایش ضریب امنیت، کاهش ریسک‌های کسب و کار بسته حمایتی بیمه ایران برای صنایع کوچک تدوین و قابل استفاده شده است.
وی ادامه داد: صنایع کوچک در صورت استفاده از خدمات این بسته از حداقل 50 درصد تخفیف در هزینه‌بهره مند خواهند شد و در 10 ماه سال 95 در راستای استفاده از بسته حمایتی بیمه 94 واحد صنعتی کوچک از این خدمت بهره مند شده اند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با تاکید بر اینکه در سال گذشته تعداد 315 دوره آموزشی برای تعداد شش هزار و 238 نفر برگزار شده است، بیان کرد: در سال گذشته در  البرز تسهیلات رونق تولید (اقتصاد مقاومتی) به واحدها و طرح‌های صنعتی با  مجوزسازمان صنعت، معدن و تجارت  ثبت نامی در سایت بهین یاب در استان 663 مورد و برای واحد و طرح صنعتی مصوبه کارگروه استانی صادر و به بانک‌های عامل معرفی گردیده که از این تعداد 276 واحد و 50 طرح صنعتی به مبلغ 23 میلیارد تومان موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

 
   1396/2/30 11:57    تعداد بازدید :  154

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 154
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )