ایجاد فضای آموزشی در شرکت شهرک‌های صنعتی البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: در شهرک صنعتی اشتهارد  البرزفضاهای مناسبی در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار جهت برگزاری دوره های آموزشی تدارک دیده شده است. همچنین در سایر شهرکها نیز فضای آموزشی برای برگزاری دوره های آموزشی وجود دارد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي افزود:  اين دوره های مهارتی و کلیه آموزش هایی که منجر به ارتقاء مهارت در فرآیندهای عملیاتی(نظیر دوره های عملی مانندجوشکاری و یا دوره های زبان آموزی،کاربرد کامپیوتر و نرم افزارهای مربوطه و ...) شامل می گردد.
وي خاطرنشان كرد: يكي از ویژگیهای شاخص فرآیند های عملیاتی می توان به تکرار وظیفه و انجام آن از طریق کاربا یک دستگاه، ماشین آلات و یا نرم افزار های مرتبط می باشد که مخاطبین اصلی دوره های آموزشی مهارتی را کارگران و تکنسین های صنایع کوچک و واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی تشکیل می دهند.
شاهمرادي  تصريح كرد: میزان حمایت مالی از دوره های آموزشی از 25 تا 65 درصد هزینه کل می باشدو اين دوره های آموزشی بنا به تناسب نوع دوره های آموزشی می تواند داخل شهرکهای صنعتی و یا واحدهای صنعتی برگزار گردد.
وي تصريح كرد: برگزاری دوره های آموزشی از طریق موسسات آموزشی معتبر و واجد صلاحیت صورت می گیردو همچنين ارائه مدرک آموزشی معتبر برای فراگیران که حضور منظم و ارزیابی مثبتی در دوره ها داشته اند صادر می گردد.

 
   1396/3/1 07:11    تعداد بازدید :  84

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 84
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )