برگزاری315 دوره آموزشی جهت ارتقاء دانش و مهارت نیروی انسانی

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز گفت: یکی از برنامه های حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی البرز برگزاری دوره های آموزشی جهت ارتقاء آگاهی،دانش و مهارت نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی می باشد که محدوده برنامه های آموزشی، صنایع داخل شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک خارج از شهرکهای صنعتی استان البرز را شامل می شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي البرز جهانگير شاهمرادي افزود: اطلاعات دوره های آموزشی هر ساله در قالب تقویم آموزشی جهت استفاده و برنامه ریزی مخاطبین در سایت شرکت قرار می گیرد و این دوره ها شامل سرفصل های ذیل می باشد. لازم به ذکر است که در سال 1395  تعداد دوره های آموزشی 315 دوره و تعداد افراد شرکت کننده در دوره های آموزشی 6238 نفر از نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی تحت آموزش قرار گرفتند.
وي خاطرنشان كرد: مخاطبین دوره های آموزشی مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی را مدیران، کارشناسان و کارگران شاغل در واحدهای صنعتی داخل شهرک و صنایع کوچک خارج شهرک های صنعتی و همچنین مدیران و کارشناسان صنایع در حال بهره برداری و یا متقاضیان احداث واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی تشکیل می دهند.
جهانگير شاهمرادي تصريح كرد: دوره‌های آموزشی تحت حمایت شرکت شهركهاي صنعتي صورت مي گيرد و لذا تقسيم بندي اين  دوره های مدیریتی، کارشناسی وکلیه آموزش هایی را که منجر به ارتقاء علمی فراگیران در خصوص مسائل مدیریتی وتخصصی نظیر مسائل بازار، بهره وری، استانداردهای کیفی، موضوعات تخصصی صنایع و..... را شامل می گردد.
وي گفت:  مخاطبین این نوع دوره ها را، مدیران و کارشناسان صنایع کوچک و واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی تشکیل می دهند. این نوع از دوره های آموزشی هدف افزایش دانش و تخصص مورد نظر را در مخاطبین دنبال می نماید.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البر افزود: دوره های کارآفریني با توجه به تعداد قابل ملاحظه متقاضیان سرمایه گذاری که بدنبال احداث واحدهای صنعتی جدید و یا توسعه واحدهای موجود هستند،  بمنظور آشنا کردن ایشان با نحوه ایجاد و مدیریت کسب و کار، آموزش های کارآفرینی از اهمیت ویژه ای برخوردار می گردد.
شاهمرادي افزود: هدف از برگزاری این دوره ها ارتقا مهارت های کسب و کار متقاضیان ایجاد و توسعه کسب و کار می باشد که مخاطبین این دوره را متقاضیان احداث واحدهای صنعتی کوچک و متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی که مجوزهای لازم جهت احدا ث واحد صنعتی را دریافت نموده اند، تشکیل می دهند.

 
   1396/3/1 07:17    تعداد بازدید :  87

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 87
7/10 (تعداد آرا 1 نفر )