دانش روز نقش بسزایی در رشد و شکوفایی صنعت استان البرز خواهد داشت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: تزریق علم و دانش روز، به بدنه صنعت نقش بسزایی در رشد و شکوفایی صنعتی استان و کشور دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، جهانگير شاهمرادي اظهار داشت: یکی از دغدغه ها و برنامه های صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تلاش در راستای بهبود روابط دانشگاه و صنعت است چرا که تزریق دانش روز به بدنه صنعت می تواند نقش بسزایی در رشد و شکوفایی صنعتی کشور داشته باشد.
وی ادامه داد: تجربیات به دست آمده بیانگر آن است که واحدهایی که از نیروی کار متخصص و با تحصیلات مربوطه استفاده کرده و از علم روز بهره برده اند به مراتب از نظر کیفیت محصول و حضور در بازار از وضعیت بهتری نسبت به دیگر واحدهای صنعتی برخوردار هستند.
شاهمرادي یادآور شد: طی چند ماه اخیر شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با هدف بهره گیری از دانش آموختگان و همچنین توان علمی ایشان در بخش صنعت توجه و برنامه ریزی ویژه ای داشته و با حمایت از پایان‌نامه در مقاطع عالی دانشگاهی زمینه فعالیت دانشجویان در این زمینه نیز فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، شناسایی افراد ذینفع بخش صنعت و برگزاری تورهای صنعتی برای دانشجویان را یکی دیگر از اقدامات این شرکت عنوان کرد و گفت: برخی تورهای صنعتی با حضور گروهها و اقشار مختلف و با هدف آشنایی با بخش تولید و توان علمی و صنعتی شهرکهای صنعتی در سطح واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی و یا کشور برگزار می‌شود.
   1396/3/2 08:55    تعداد بازدید :  111

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 111
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )