رونق تولید در واحدهای صنعتی استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز گفت:ازآغاز برنامه تدوین شده دولت تدبیر و امید تولید در واحدهای صنعتی البرزرشد چشمگيري داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز، جهانگير شاهمرادي اظهارکرد: واحدهایی که به دلیل کمبود سرمایه در گردش، رکود بازار، اصلاح خط یا گرفتاری های مدیریتی نتوانسته اند کار خود را ادامه دهند و نیمه فعال شده اند، با کمک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و دیگر ادارات مرتبط به صنعت، امسال به ظرفیت كامل می رسند.
شاهمرادي افزود: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استان تشکیل می شود، تلاش می کنیم همه موانع و مشکلاتی که در سر راه تولیدکنندگان وجود دارد برداشته شود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه‏ به ابلاغ پروژه‌‏های اولویت‌‏دار اقتصاد مقاومتی در سال 95 در بخش صنعت کشور، تعیین تکلیف 7500 واحد تولیدی مشکل‌‏دار با هدف فعال نمودن آن‌ها در دستور كار قرار گرفت كه درصد عظيمي از اين واحدها  با كمك وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال  گذشته با رونق دوباره به چرخه توليد برگشتند .
شاهمرادي با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی گفت: تامین نقدینگی ‌و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و نیز تکمیل ظرفیت تولید آنان  در سال 96 اولویت کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد و ارائه تسهیلات رونق تولید نیز در همین راستا انجام مي گيرد.
   1396/3/2 09:02    تعداد بازدید :  182

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 182
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )